http://blog.ir/media/script/syntax/images/page_refresh.png راهنمای خمپاره انداز Mortar در بازی clash of clans :: کلش بازان

کلش بازان

مطالب کار بردی کلش...

کلش بازان

مطالب کار بردی کلش...

راهنمای خمپاره انداز Mortar در بازی clash of clans

سه شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۵۰ ق.ظ

 

سلام به همه بروبچ کلشی امشب هم با ی آموزش جدید در مورد خمپاره انداز تو بازی اومدیم خدمتتون ..

امیدواریم استفاده کنید ..

خمپاره انداز چیست:

خمپاره انداز یک عنصر دفاعی با قدرت تخریبی بسیار بالا در هر شلیک است. این قدرت تخریبی به واسطه ی انفجاری است که ایجاد می کند. این قدرت تخریبی انفجاری در کنار محدوده ی وسیعی که تحت پوشش خودش قرار می دهد باعث می شود تاخمپاره انداز یک سازه ی دفاعی خوفناک برای نیرو های زمینی دشمن خطاب شود.
بزرگترین نقطه ی ضعف خمپاره انداز ها نقطه ی کور آنهاست. به شعاع ۴ کاشی ، خمپاره انداز ناتوان از آسیب رسانی به دشمن است ، بنابرا این بربر ها به راحتی می توانند خمپاره انداز ها را نابود کنند.
همانند توپخانه ، خمپاره انداز نیز نمی تواند با نیروی هوایی دشمن مقابله کند.
خمپاره انداز از تمام سازه های دفاعی قدرت سلامت کمتری دارد..

استراتژی هجومی:

برای از بین بردن خمپاره انداز باید از نقطه ی کور آن بهره جست. بربر ها و جن ها ( البته جن ها زمانی که تمام منابع و مخازن دشمن از بین رفته باشند!) نیرو های بسیار خوبی برای این امر هستند.
کمانداران هم نیرو های خوبی برای نابود کردن خمپاره اندازه ها خواهند بود اما به دو شرط ، اول آنکه از تهدید سایر نیرو های دفاعی دشمن در امان باشند و دوم آنکه خمپاره انداز را محاصره کنند و از چند نقطه به آن ضربه وارد کنند.
سلامت این سازه تقریبا پایین است و توسط غول ها و طلسم رعد و برق می توان آنها را سریع از بین برد.
عاجز بودن در برابر نیرو های هوایی باعث می شود تا با استفاده از بالن ، مینیون و اژدها بتوان نابودشان کرد.
در نهایت مراقب باشید در محدوده ی آتش خمپاره انداز نیرو هایتان را با هم به میدان نفرستید ، در غیر این صورت خمپاره انداز با چند بار شلیک همه شان را نابود خواهد کرد.

 

استراتژی دفاعی:

به طور معمول و معقول باید خمپاره انداز ها را در میانه ی قبیله گنجاند ، پشت حد اقل یک لایه دیوار دفاعی تا نیرو هایی مانند بربر ها که با نزدیکی کامل به خمپاره انداز می توانند آن را منهدم کنند را به نوعی معطل کرد.
به یاد داشته باشید هیچ گاه چندین خمپاره انداز را همزمان ارتقاء ندهید ، چون در پروسه ی زمانی ارتقاء سطحشان قدرت دفاعی ندارند. یکی یکی به ارتقاء شان بپردازید.
استفاده ی ترکیبی خمپاره انداز و برج جادوگر بسیار هوشمندانه است زیرا خمپاره انداز طیف وسیعی را تحت پوشش قرار می دهد و برج جادوگر هم می تواند به عنوان حامی نقطه ی کور خمپاره انداز بسیار مسمر ثمر واقع شود.
یک استراتژی بسیار خوب دیگر این است که خمپاره انداز ها را در نزدیکی یکدیگر قرار دهید ( به طوری که هر کدام یک محدوده را تحت مراقبت قرار دهند. تقاط مشترکی که دو یا چند خمپاره انداز تحت پوشش قرار می دهند برای هر نیروی زمینی ای محدوده ی نابودی خواهد بود..

Clash of clans -خمپاره انداز  mortar

 

مشخصات:

محوطه سرعت حمله نوع حمله
از ۴ کاشی تا ۱۱ کاشی ۵ ثانیه پیاده نظام دشمن
قدرت تخریب انفجاری به شعاع ۱٫۵ کاشی

 

سطح مورد نیازخانه ی اصلی تجربه ی اکتسابی زمان ساخت هزینه ی ساخت خون قدرت تخریب درهر شلیک لول (Level)
۳ ۱۶۹ ۸ ساعت ۸,۰۰۰ ۴۰۰ ۲۰ ۱
۴ ۲۰۷ ۱۲ ساعت ۳۲,۰۰۰ ۴۵۰ ۲۵ ۲
۵ ۲۹۳ ۱ روز ۱۲۰,۰۰۰ ۵۰۰ ۳۰ ۳
۶ ۴۱۵ ۲ روز ۴۰۰,۰۰۰ ۵۵۰ ۳۵ ۴
۷ ۵۸۷ ۴ روز ۸۰۰,۰۰۰ ۵۹۰ ۴۰ ۵
۸ ۶۵۷ ۵ روز ۱,۶۰۰,۰۰۰ ۶۱۰ ۴۵ ۶
۹ ۷۷۷ ۷ روز ۳,۲۰۰,۰۰۰ ۶۴۰ ۵۵ ۷
۱۰ ۹۲۹ ۱۰ روز ۶,۴۰۰,۰۰۰ ۶۷۰ ۶۵ ۸

پست های مرتبط

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">